Kontakt

Pytania i sugestie dotyczące oferty Ringy oraz kwestii technicznych (zgłoszenia techniczne należy wysłać z adresu mailowego powiązanego z usługą) prosimy przesyłać przy użyciu formularza z niniejszej strony lub poprzez swoją skrzynkę pocztową na adres e-mail: info@telecube.pl

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz poprzez czat.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Claude ICT Poland Sp. z o.o.

ul. Toszecka 101,

44-100 Gliwice

NIP: PL-969-162-87-27

Zamawiając kontakt, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

Administratorem Twoich danych, które podajesz dobrowolnie jest Claude ICT Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 101. Dane będą użytkowane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą. Zamawiając kontakt, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ww. celem oraz na nagrywanie rozmowy w przypadku kontaktu telefonicznego.

BEZPŁATNA PREZENTACJA

Umów się na wideoprezentację

Chciałbyś porozmawiać i zobaczyć jak działa Ringy?

Zapisz się na bezpłatną i niezobowiązującą wideoprezentację. Kliknij przycisk poniżej, a następnie wypełnij i wyślij formularz. Wpisz w nim, że jesteś zainteresowany callback Ringy i ustaw preferencyjną datę oraz formę prezentacji. W trakcie prezentacji live opowiemy Tobie o callback Ringy oraz odpowiemy na Twoje pytania.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Ringy?

Widget call back Ringy możesz zakupić w ramach 2 pakietów. Tańszy w cenie 39 zł netto + 23% VAT / miesiąc lub pakiet z nagrywaniem rozmów w cenie 79 zł netto + 23% VAT / mc. Dodatkowymi kosztami są opłaty za realizowane połączenia telefoniczne.  

Ile trwa umowa?

Z usługi możesz korzystać w opcji prepaid (przedpłata). Musisz pamiętać o doładowywaniu konta aby mogła zostać pobierana opłata za korzystanie z widgetu oraz za połączenia. 

Czy instalacja jest trudna?

Konfiguracja widgetu jest stosunkowo prosta i odbywa się na naszym Panelu Klienta. Po jej zakończeniu należy pobrać z Panelu kod JS i zaimplementować go na Twojej stronie www. Kod źródłowy należy umieścić w kodzie HTML Twojej strony, tuż przed zakończeniem tagu </body>, ewentualnie w ostatniej części (stopce) Twojej strony www, między tagami </body> oraz </html>. Więcej informacji na temat konfiguracji i implementacji Ringy uzyskasz na tej stronie

Czy mogę korzystać z Ringy u swojego operatora?
Tak. Natomiast polecamy korzystanie z usług naszej telefonii TeleCube Do TeleCube możesz przenieść swoje obecne numery stacjonarne lub dzwonić korzystając z numerów (stacjonarnych i komórkowych) z puli TeleCube.
Jak mogę sprawdzić czy to faktycznie działa?

Zachęcamy do skorzystania z okresu testowego i wypróbowania widgetu przez 14 dni bez zobowiązań, opłat i karty kredytowej. 

Czy potrzebuję karty kredytowej?

Nie. Do skorzystania z okresu testowego koniecznie będzie jedynie podanie Twoich danych kontaktowych oraz danych firmy, którą reprezentujesz.

Czy oferujecie darmową wersję Ringy?

Nie oferujemy darmowej wersji Ringy. Natomiast:

  • Możesz przestestować bezpłatnie Ringy przez 14 dni.
  • Udostępniamy 1 widget Ringy w ramach 2 pakietów wirtualnej centrali TeleCube: Premium i Elite.
    Sprawdź
    ofertę pakietów wirtualnej centrali.
Czy mogę wyłączyć Ringy w wersji mobilnej strony?

Tak. Można to ustawić w Panelu Klienta. 

Czy mogę wybrać kolory i kształty widgetu?
Jak najbardziej. Oferujemy możliwość ustawienia m.in. własnych kolorów oraz kształtów, zarówno przycisku jak i pop-upa. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na podstronie: callback-ringy.pl/mozliwosci/.
Czy zapewniacie wsparcie?

Oczywiście. Dział BOK TeleCube jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na pytania techniczne oraz kwestie związane z ofertą. Możesz się z nami kontaktować za pomocą maila (info@telecube.pl), telefonu (22 1131415) oraz via czat na niniejszej stronie.

14 DNIOWY

OKRES TESTOWY

Wypróbuj RINGY ze wszystkimi funkcjami podczas 14 dni okresu testowego. Bez haczyków, umów i kart kredytowych. Testujesz i decydujesz!